Kontakt

Szukają Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania?
Zapraszamy do skorzystania z poniższych opcji kontaktu

Kilka słów o nas

Salon optyczny i nasz zespół

4eyes Salon Optyczny tworzy zespół wysoko wykwalifikowanej kadry, posiadającej zarówno szeroką wiedzą teoretyczną, zdobytą podczas specjalistycznych studiów, jak i praktyczną, uzyskaną podczas lat pracy przy produkcji i doborze soczewek okularowych oraz kontakcie z klientem. Nasz zespół stworzony jest wyłącznie z wykwalifikowanych optometrystów oraz doświadczonych optyków.

Specjalizujemy się przede wszystkim w indywidualnym doborze odpowiednich soczewek okularowych do dopasowanej wcześniej oprawy okularowej. Nie sztuką jest sprzedać produkt tylko pod względem wizualnym. Najważniejsze dla naszego zespołu jest to aby walory estetyczne szły w parze z odpowiednim doborem szkieł.

Każdego klienta obsługujemy w sposób indywidualny, oferując pomoc, dzieląc się wiedzą oraz poświęcając tyle czasu ile potrzebuje. Wiemy, że dobór właściwych opraw i szkieł wymaga czasu i uwagi. Nie zależy nam także na sprzedaży wyłącznie najdroższych okularów. Zawsze staramy się wyjaśnić Klientowi korelację pomiędzy ceną opraw i szkieł oraz ich jakością, pomagając zrozumieć która z opcji jest dla niego optymalna.

Nasz zespół dba o dobrze przemyślaną decyzję Klienta przed zakupem. Ważna jest dla nas pewność, że w zakupionych w naszym salonie okularach każdy będzie czuł się komfortowo.

Najważniejsze w 4eyes Salon Optyczny jest dobro klienta, gdyż działamy długofalowo.
Każdej osobie zwracamy uwagę iż podczas doboru oprawy nie liczy się wyłącznie jej wygląd, lecz przede wszystkim wygoda, czucie oprawy, ponieważ wraz z nią wstajemy, jako pierwszą zakładamy na nos i jako ostatnią zdejmujemy przed snem.

W Naszym Salonie Optycznym znajdą Państwo szeroki wybór najnowszych kolekcji opraw okularowych i będą mogli skorzystać z wiedzy doświadczonego zespołu optycznego.

Specjalizujemy się w doborze wszelkiego rodzaju opraw korekcyjnych do soczewek jednoogniskowych ale przede wszystkim w doborze soczewek progresywnych. Do tego celu posiadamy najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy, który dokonuje obliczeń kątów ustawienia oprawy w stosunku do oka, wykorzystując wszelkie możliwe parametry aby soczewka progresywna była optymalnie dopasowana do Naszej anatomii głowy oraz oka i nie sprawiała dyskomfortu w widzeniu obrazu. Staramy się zlikwidować wszelkiego rodzaju aberracje ograniczającego pole widzenia.

Dzięki odpowiedniej technice, doświadczeniu z Naszego Salonu wyjdą Państwa zadowoleni.

Wierzymy, że wychodząc z naszego salonu każdy klient będzie zadowolony, z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby tak się stało.

Nasz salon

ul. Półwiejska 30/1
61–888 Poznań
Otwarte Pn.-Sob. 10.00 – 20.00

Jak dojechać?

Kontakt

Salon-4Eyes@wp.pl
tel.   61 225 94 50
kom. 570 310 443